Inauguracja sezonu 2014/2015

W pierwszej kolejce sezonu 2014/2015 piłkarze z Wrzesiny zmierzą się ze spadkowiczem z A-klasy, Orłem Czerwonka.

Poprzedni sezon wrzesinianie inaugurowali również wyjazdowym spotkaniem ze spadkowiczem z A klasy, Strażakiem Gryźliny. Jak doskonale pamiętamy, nie był to udany start KS-u, spotkanie zakończyło się porażką 3:0. Rewanż wiosną nie poszedł naszym piłkarzom wiele lepiej, bo zakończył się również przegraną, tym razem 2:1.

Zespół gospodarza niedzielnej konfrontacji, jest dla podopiecznych Grzegorza Myślisza jedną wielką niewiadomą. Nigdy do tej pory zespoły nie miały ze sobą przyjemności spotkać się na boisku.Ze strony internetowej klubu z Czerwonki też niewiele się można dowiedzieć, ostatni aktualizacja została dodana 24 sierpnia 2013 roku.Wydawać się może, że początek spotkania będzie swoistym badaniem sił zespołów.

Podczas ustalania kadry meczowej trener Myślisz nie mógł z różnych powodów brać pod uwagę takich zawodników jak Marcin Kędzierski, Wojciech Górski i Paweł Adamczyk.Cały tydzień nie trenował Jakub Chodorowski, który leczył kontuzję,wydaje się jednak, że powinien być do dyspozycji trenera w dniu meczu.

Po zeszłotygodniowym wysokim zwycięstwie nad Słupami zespół wyraźnie odżył i uwierzył we własne umiejętności. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy utrzymają formę z ostatniego przedsezonowego sparingu i wrócą do domu z punktami.

Początek spotkania o godzinie 14:00 na stadionie w Czerwonce.

Kadra KS Wrzesina na mecz z Orłem Czerwonka:

1. Chodorowski 2Zalewski 3. Assmann D 4. Assmann M 5. Wojciuk 6. Myślisz A 7. Myślisz G 8. Mil 9. Nowak A 10. Próchiński 11. Karaś 12. Szóstek 13. Oziębło 14. Grajewski 15. Turulski 16. Kempa