Administrator1951

Utworzono:

03.04.2015

Przepraszam za opóźnioną relację z tego meczu.

We wczorajszym spotkaniu zespół prowadzony przez Adama Ożarowskiego rozegrał swój pierwszy mecz o punkty w roku 2015. Pierwszymi rywalami naszej drużyny był zespół Orląt Reszel, a mecz został rozegrany na boisku rywala.

Mecz nie należał do porywających, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Jednak patrząc na posiadanie piłki i sposób rozgrywania piłki to nasz zespół prowadził grę, a rywale grali przysłowiową "lagę" na napastników.

3min - Gutowski zagrywa piłkę do Zawadzkiego ale ten na spalonym

12 min - do tej poryy przewaga naszej drużyny ale brakuje pomysłu na rozegranie klarownej akcji

20min - Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy za nieostrożny faul na "Giewoncie"

36min - Gutowski mija 3 rywali i oddaje strzał, który jest niestetety zablokowany

43min - Niefortunne zagranie ręką Pawła Wasiulewskiego w polu karnym i sędzia wskazuje na wapno, które pewnie wykonuje zawodnik Orłów

45+3 - Wiśniewski dośrodkowuje z rzutu wolnego z prawej strony w pole karne, piłkę głową uderze Gutowski, mija ona bramkarza i z najbliższej odległości do bramki trafia Paweł Wasiulewski, któy zrehabilitował się za sytuację z rzutem karnym

Do przerwy wynik 1:1. Trener i zawodnicy śmiało w szatni powiedzieli, że ten mecz jest jeszcze do wygrania, widać było po grze gospodarzy, że jak stracą jeszcze jedną bramkę podłamą się i nie będą w stanie już w tym meczu zagrozić, zawodnicy wyszli zmotywowani na drugą połowę i tworzyli sobie kilka ciekawych sytuacji, ale czasem brakowało precyzyjnego dogrania, komunikacji i dokładności w konstruowaniu.

51 min - Łukasz Skrzecz ukarany żółtą kartką

52 min - Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, strzał głową jednego z zawodników gospodarzy ale fenomenalnie broni Maciej Turolski, który końcami palców przenosi piłkę nad poprzeczką

60min - "Kazik" zagrywa do Gutowskiego, ten uderza na bramkę ale zbyt lekko i niecelnie

66min - Zbyt glęboko cofnięta nasza drużyna na własną połowę co wykorzystują gospodarze i uzyskują przewagę

72min - Mąka dostaje piłkę na lewe skrzydło i dośrodkowuje w pole karne ale obroća wybija głową na rzut rożny, za plecami obrońcy czekało już 2 naszych napastników

79min - Po faulu na Marcinie Mące, Wasiulewski uderza z rzutu wolnego z okolicy 25 metra , i piłka trafia w boczną siatkę po odbiciu od obrońcy.

80 min - Rzut rożny wykonuje Wiśniewski, ale dośrodkowaną piłkę wypiątkowuje bramkarz

81min - Kartką ukarany Gutowski

87min - rzut z autu na lewej stronie boiska dla gospodarzy, rywale doprze przesuwają się z piłką na prawą stronę boiska, gdzie dostaje ją niepilnowany zawodnik, który dośrodkowuje płasko na 5 metr pola karnego i niestety tracimy bramkę

88min - Zmiana w naszym zespole za Kazimierskiego wchodzi Pieklik

90+4 - Nasi zawodnicy rzucili się szybko do odrobienia niekorzystnego wyniku, próbowali w wielu próbach w tak krótkim czasie, ale niestety nie przyniosłe one efektu, wracamy do Pisza bez choćby jednego punktu, który był tak blisko.