Autor:

Rafał Chełmiński

Utworzono:

12.10.2014

Mecz rozpoczął nam się świetnie, mianowicie w 4 minucie Zawadko umieścił piłkę w siatce, po dobitce z 5 metra. Goście w 11 minucie remisują po błędzie Chełmińskiego, futbolówka znalazła drogę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego. Dalsze minuty 1 połowy były przeplatane akcjami dwóch zespołów.

Druga odsłona meczu to ciągłe wrzutki i stałe fragmenty dla Rynu. Po 80 min mogliśmy wyjść na prowadzenie ale z 30 metrów Załuski uderzył w poprzeczkę. Mijają już podstawowe minuty i przejezdni maja wolny na skraju pola karnego z ostrego prawego kąta. Na nasze nieszczęście piłka uderzona z lewej nogi na bliższy słupek omija napastnika oraz naszego obrońcę a na końcu także Chełmińskiego, mamy 1:2 i tracimy cenne punkty.

Teraz do Kętrzyna tracimy aż 6 punktów a do drugiego miejsca 4 oczka. Ostatnie 2 mecze w tej rundzie musimy koniecznie wygrać aby liczyć się w rundzie wiosennej. Awansują 2 drużyny do A-Klasy więc wszystko jest jeszcze możliwe, najważniejsze teraz to wygrać 8 i 9 kolejkę a następnie przepracować zimę na rundę wiosenną.