KS Łabędnik Gospodarze

Edward Zubowicz Kierownik drużyny

Rafał Chełmiński

10.09.2014

Początek spotkania był na naszą korzyść tak samo jak pierwsza połowa. Gospodarze próbowali grać szybką piłkę, lecz nie udało się im oddać groźnego strzału w bramkę Chełmińskiego. W ok 30 min po uderzeniu z daleka, ręką we własnym polu karnym interweniował rywal. Jedenastkę wykorzystał Zawadko strzelając pewnie w lewy róg. 10 min później świetnym podaniem popisał się Zawadko, zagrywając do Wójcika, który lobując bramkarza wpisuje się na listę strzelców.

Druga odsłona spotkania znowu była słaba w naszym wykonaniu, ponieważ zbyt łatwo pozwalaliśmy do stwarzania sytuacji oraz swobody przy polu karnym. Zemściło się to już w 50 min, dośrodkowanie wykorzystał gospodarz, uderzając piłkę karkiem, która niefortunnie opadła przy samej poprzeczce do siatki. Nasza słaba gra doprowadziła do strzału rywali z 30 metrów, który znalazł drogę do siaki. Mamy 2:2 ale nasza gra zaczęła się poprawiać. W 80 min sam na sam z golkiperem gospodarzy wyszedł Paszkiewicz, który zachował zimną krew podając do Wójtowicza, on natomiast dopełnił formalności uderzając na pustą bramkę. W doliczonym czasie gry mieliśmy mnóstwo emocji. Mianowicie Łabędnik zaatakował wszystkimi siłami co opłaciło się w postaci rzutu wolnego z 25m. Strzał ten obronił Chełmiński, lecz piłka odbita od słupka trafiła go także w twarz po czym zagrożenie zostało oddalone.

2 kolejka a Pogoń nie straciła jeszcze punktu, dawno nie mieliśmy takiego startu.