WPP: KS Euro-Car Wrzesina - Ewingi Zalewo 4:1 (0:1)

Do sporej niespodzianki doszło w środowe popołudnie we Wrzesinie gdzie KS Euro-Car wyraźnie pokonał V ligowe Ewingi Zalewo 4:1. Trzy bramki dla wrzesinian zdobył strzelający ostatnio jak na zawołanie Grzegorz Myślisz.

W wyjściowym składzie gospodarzy w porównaniu do ostatniego meczu ligowego z Burzą II Słupy doszło do czterech roszad. Trener Kozłowski dał odpocząć Tomaszowi Zalewskiemu i Jakubowi Zimowskiemu, których zabrakło w ogóle w kadrze meczowej z kolei Mateusz Assmann i Kamil Domański pojawili się na boisku ale dopiero w drugiej połowie meczu.

Szansę gry od pierwszej minuty otrzymali Dariusz Assmann, Łukasz Wiśniewski, Marcin Kędzierski i Piotr Karaś.

Od początku meczu zespołem, który częściej znajdował się przy piłce były Ewingi, co nikogo przesadnie nie dziwiło. Drugą sprawą było to, że Euro-Car wszedł w ten mecz z przesadnym respektem dla rywali, efektem tego była strata bramki w 34 minucie.

KS Euro-Car Wrzesina dzięki temu zwycięstwu awansował do 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski, która zostanie rozegrana 14 września. Zestawienie par tej rundy zostanie wyłonione w drodze losowania.