TPS Boguchwały - Common Business Wrzesina 2:0 (1:0)

W szesnastej kolejce B klasy Common Business Wrzesina przegrał w Boguchwałach z miejscowym TPS 2:0 (1:0).

W tym spotkaniu wszystko było przeciwko Nam. Na tak fatalnie przygotowanej murawie nasi piłkarze mieli olbrzymie problemy z konstruowaniem składnych akcji, których dodatkowo nie ułatwiał agresywnie grający rywal. Osiem kartek żółtych i dwie czerwone to bilans na jaki zapracowali zawodnicy gospodarzy... na więcej zabrakło im czasu. Arbiter prowadzący zawody też nie miał najlepszego dnia. Prezent w postaci rzutu karnego z 13 minuty dla drużyny TPS-u i nie odgwizdanie jedenastki dla Wrzesiny w 43 minucie, jak się w efekcie okazało wypaczyło wynik meczu.

Szkoda straconych punktów, jednak w dalszym ciągu wszystko jest zależne od naszych zawodników. Sześć zdobytych punktów w dwóch ostatnich spotkaniach zapewni naszej drużynie awans do A-klasy bez oglądania się na rywali.