Prace na placu rekreacyjnym zakończone

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy zadanie polegające na zagospodarowaniu placu rekreacyjnego znajdującego się przy stadionie we Wrzesinie. Umowa zawarta między Sołectwem Wrzesina a Klubem Sportowym 2010 Wrzesina w dniu 2.09.2016 r. zobowiązywała Nas do wykonania prac, którego efektem miał być wyrównany plac z posadzoną trawą.

Zakres wykonanych przez klub prac:

- wstępna niwelacja terenu,

- odprowadzenie wody roztopowej z zalanego po zimie terenu,

- wyrwanie karp po ściętych drzewach,

- nawiezienie oraz rozplantowanie czarnoziemu,

- przegrabienie całości placu oraz zasianie trawy,

- zwałowanie.

Wykonane prace zostały pozytywnie ocenione i odebrane przez Sołtysa wsi Wrzesina pana Marcina Dremo, w związku z czym uważamy zadanie za wykonane. W rekompensacie Klub Sportowy 2010 Wrzesina otrzymał w użytkowanie (zakupione z funduszu sołeckiego) kosiarkę-traktorek MTD oraz kosę żyłkową przeznaczoną do utrzymywania właściwego stanu murawy na stadionie.

Chcielibyśmy jeszcze w tym miejscu serdecznie podziękować panu Tomaszowi Górskiemu za poświęcony czas i bezinteresowną pomoc przy dzisiejszych pracach na placu.