.

Na inaugurację rundy rewanżowej B- klasy piłkarze z Wrzesiny udadzą się do Ostródy, gdzie zmierzą się w roli gospodarza z Orłem Czerwonka.

W związku z remontem płyty boiska na stadionie we Wrzesinie, KS pierwsze dwa domowe mecze rozegra na stadionie w Ostródzie.

Forma jaką podopieczni Jacka Szymkiewicza prezentowali w meczach kontrolnych nie napawa optymizmem przed startem zmagań ligowych.Na sześć rozegranych spotkań, nasi piłkarze tylko raz nie zeszli z boiska pokonani, remisując w Żabim Rogu z Huraganem II Morąg.

Najwięcej zastrzeżeń można mieć do gry defensywnej wrzesinian, nasz zespół tracił bramkę średnio co 20 minut gry, kończąc okres przygotowawczy z ich liczbą sięgającą aż do 27 !!! Do przodu KS grał już nieco lepiej, a dużo zasługa w tym Grzegorza Myślisza, który zdobył 9 z 12 strzelonych bramek.

Niestety ani razu nie udało się trenerowi Szymkiewiczowi sprawdzić gry swojego zespołu w optymalnym ustawieniu. W każdym z rozegranych sparingów w składzie KS-u brakowało po kilku zawodników.

Nie inaczej powinno być w sobotnie popołudnie, gdyż na pewno w meczu zabraknie Michała Turulskiego, Adriana Nowaka, Marcina Kędzierskiego i Jarosława Drężka.

Zespół z Czerwonki to obecnie trzeci zespół ligowej tabeli. Orzeł w 11 rozegranych spotkaniach zgromadził na swoim koncie 19 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw i jeden remis. W pierwszym spotkaniu górą był zespół z Czerwonki, który pokonał grający przez 30 minut w dziesiątkę KS 2:1.

Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę punktualnie o godzinie 17, a jego rozjemcą będzie Pan Siurnicki Stanisław.