Piłkarze KS-u wracają do treningów

Po blisko miesięcznej przerwie piłkarze KS Euro-Car Wrzesina wracają do treningów. Trener zespołu Robert Kozłowski pierwsze zajęcia zaplanował na dzień 13 lipca a już dwa dni później przyjrzy się swoim podopiecznym w pierwszym meczu kontrolnym, w którym wrzesinianie zmierzą się z Huraganem II Morąg.

Na chwilę obecną nie posiadamy informacji czy w zespole dojdzie do zmian kadrowych w nadchodzących rozgrywkach. Do tej pory żaden z piłkarzy nie wyraził chęci opuszczenia klubu, ani nie zgłosił się z chęcią dołączenia, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeżeli zajdą jakiekolwiek zmiany będą one miały charakter kosmetyczny.

- Klub w dalszym ciągu prowadzi politykę stawiania w głównej mierze na zawodników wywodzących się z okolic Wrzesiny i nic w tej kwestii się nie zmienia. Osoba, która chciałaby dołączyć do nas, musiałaby wykazać się naprawdę nietuzinkowymi umiejętnościami- zapewnia prezes klubu Paweł Ciesielski.

Po okresie półrocznego wypożyczenia z GKS Gietrzwałd - Unieszewo, sfinalizowany zostanie transfer definitywny prawego obrońcy- Pawła Rudzińskiego. Ponadto do kadry seniorów być może włączonych zostanie trzech młodzieżowców trenujących od jakiegoś czasu w naszym klubie.

Plan przygotowań KS Euro-Car Wrzesina w miesiącu lipiec

13 lipiec - godz.18:30 - trening - Wrzesina

15 lipiec - godz. --:-- - sparing - Huragan II Morąg - Żabi Róg

18 lipiec - godz.18:30 - trening - Wrzesina

20 lipiec - godz. 18:00 - sparing - GLKS Jonkowo - Wrzesina

25 lipiec - godz.18:00 - sparing - LKS MZGZ Różnowo - Wrzesina

27 lipiec - godz.18:30 - trening - Wrzesina

29 lipiec - godz.17:00 - mecz WPP - DKS Dobre Miasto - Wrzesina

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie inaugurację B-klasy sezonu 2017/18 zaplanował na weekend 19/20 sierpnia.