Leśnik w A-klasie, liga będzie liczyć 13 zespołów !!!

8 sierpnia 2016 roku odbyło się posiedzenie zarządu Warmińsko Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, na którym m.in. podjęto dwie istotne decyzję dla naszej klasy rozgrywkowej.

Poniżej przedstawiamy treść spraw dotyczących KS Euro-Car Wrzesina

Pkt. 2 - Korekty systemu rozgrywek w sezonie 2016/17
W związku z wycofaniem się z IV ligi KS Start Działdowo uzupełniono IV ligę o GZPN Omulew Wielbark (KS Śniardwy Orzysz nie wyraziły chęci gry w IV lidze). W wyniku tego uzupełniono klasę okręgową o KS Syrena Młynary, a A klasę o KS Leśnik Nowe Ramuki. Spowodowało to przesunięcie DKS Dobre Miasto z II do I grupy klasy okręgowej w miejsce GZPN Omulew Wielbark (KS Syrena Młynary przystąpi do II grupy w miejsce DKS Dobre Miasto) oraz przesunięcie LZS Świątki-Skolity z III do II grupy A klasy w miejsce KS Syrena Młynary. KS Leśnik Nowe Ramuki przystąpi do III grupy A klasy w miejsce LZS Świątki-Skolity. W III grupie B klasy zamiast 14 będzie 13 drużyn (pauza w miejsce KS Leśnik Nowe Ramuki).

Pkt. 3 Zmiany w Regulaminach Rozgrywek W-MZPN na sezon 2016/17
Na wniosek klubów zatwierdzono zmianę w regulaminie polegającą na przyjęciu w sezonie 2016/17 w klasie okręgowej, A klasie i B klasie 6 wymian zawodników w każdej drużynie w każdym meczu (dotychczas były to 4 wymiany).

źródło: wmzpn.pl