KS Euro-Car Wrzesina - Tempo Ramsowo Wipsowo 4:1

KS Euro-Car Wrzesina -  Tempo Ramsowo Wipsowo 4:1

W dzisiejszym meczu kontrolnym KS Euro-Car Wrzesina pokonał Tempo Ramsowo Wipsowo 4:1. Dwie bramki dla wrzesinian zdobył Grzegorz Myślisz oraz po jednej dołożyli Michał Turulski i Paweł Rudziński.

Trenerzy obu zespołów umówili się, że mecz będzie rozgrywany w systemie 3x30 min, tak by sprawniej można było przeprowadzić liczne zmiany.

W spotkaniu tym Robert Kozłowski sprawdzał m.in, przydatność do drużyny Pawła Rudzińskiego. Prawy obrońca GKS Gietrzwałd Unieszewo prócz solidnej gry w obronie, zaprezentował się z dobrej strony w ofensywie, strzelając jedną bramkę oraz notując asystę.

Kolejne spotkanie zawodnicy z Wrzesiny zagrają w sobotę 18.03.2017 na olsztyńskich Dajtkach a ich rywalem będzie występująca w V lidze Olimpia Olsztynek.