KS 2010 Wrzesina zaprasza dzieci w wieku 5-7 lat na treningi

Klub Sportowy Wrzesina zaprasza wszystkich młodych miłośników futbolu do wzięcia udziału w treningach piłki nożnej. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu na boisku we Wrzesinie. Zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat.

Celem szkolenia dzieci i młodzieży w naszym klubie jest nie tylko osiąganie najwyższych wyników sportowych, lecz również kształtowanie cech zawodników związanych z dbałością o zdrowie fizyczne oraz zachowań moralno-etycznych w tym, w szczególności: uczciwości, wytrwałości w dążeniu do celu, odwagi, poszanowania prawdy, samodyscypliny, zasad fair play i samodoskonalenia.

Treningi są bezpłatne i każdy chętny może brać udział. KS 2010 Wrzesina zapewnia kadrę, sprzęt treningowy, znakomitą atmosferę towarzyszącą treningom oraz udział w różnego typu imprezach sportowych.

Pierwszy trening przewidziany jest na 21.09.2016 r

Więcej informacji pod numerem tel. 510-287-638